חוזי מקרקעין – כי אתם רוצים את הטוב ביותר

פעמים רבות בחיינו אנו מוצאים את עצמינו משכירים דירה, שוכרים דירה או אפילו רוכשים דירה חדשה, אם ממש התמזל מזלכם.

חוזי מקרקעין כידוע מלאים סעיפים ותת סעיפים ולא תמיד יש את היכולת, הסבלנות ו/או הזמן לעבור עליהם. עריכת חוזה אצל עורך דין מומחה בנושא יכולה לחסוך לכם זמן בהווה ועוגמת נפש בעתיד. לכן בכל מקרה של חוזי נדל"ן, מכל סוג שהוא, מומלץ שלא תקלו ראש וכדאי שתיפנו אל עורך דין מקצועי.

מחפשים עורך דין מומחה למקרקעין? מצאתם!

עו"ד אילן קרייטר הינו עורך דין לענייני מקרקעין. ברשותו ניסיון רב שנים בביצוע עסקאות גדולות וקטנות כאחד. הודות לניסיון זה, עו"ד אילן קרייטר הינו אחד מעורכי הדין המבוקשים ביותר בשוק לענייני נדל"ן. אצל עו"ד קרייטר תקבלו את השירות הטוב ביותר, הכולל:
  • יחס אישי ואדיב
  • שעות פעילחות רבות וגמישות
  • ידע וניסיון מקצועי רב בתחום
  • הופעה בבתי משפט בעת הצורך

עריכת חוזי מקרקעין ונדל"ן תחסוך מכם עוגמת נפש

קיימת חשיבות רבה לפניה אל עורך דין מקרקעין לפני סגירת חוזה. עורך הדין שלכם יוכל לערוך עבורכם את החוזה ולבדוק היטב שאכן כל הפרטים שבהם אתם מעוניינים ושעליהם סיכמתם בעל פה אכן רשומים בחוזה. כך תוכלו לחתום על החוזה בלב שקט, בין אם אתם הקונים ובין אם אתם המוכרים.

לא חסרים מקרים בהם אנשים חשבו לחסוך את הסכום של שכר הטרחה עבור עורך הדין : חלקם השיגו לעצמם קרוב המתמחה בנושא אשר הסכים לעזור להם חינם אין כסף, או לחילופין – חלקם עשו זאת באופן עצמאי וללא עזרה חיצונית. לצערם, החיסכון הזה עלה להם ביוקר: לפתע הם מצאו את עצמם במצבים מביכים ולא נעימים.

למשל, זוג אחד גילה כעבור זמן מה שהדירה כלל אינה רשומה על שמו בטאבו ובמנהל המקרקעין הישראלי. הזוג הצעיר גילה שקשה מאוד וכמעט בלתי אפשרי לתקן זאת, שכן הדבר דורש משאבים רבים של כסף וזמן. הם הגיעו למסקנה החד משמעית שהיה כדאי להשקיע את הכסף בעו"ד שהיה עורך להם את החוזה כראוי.

דוגמה מצערת נוספת היא מקרה בו אדם החותם על חוזה מוצא עצמו עומד בפני התחייבויות שונות ומשונות שהוא כלל לא ציפה להם – וכל זאת רק בגלל שהאדם שאיתו סגר את החוזה, הוסיף סעיפים לחוזה באותיות קטנות ולא ממש קריאות. למרבה הצער חתימה על החוזה מחייבת בהתאם לחוק.

אם אינכם מעוניינים לעמוד גם כן בפני מצבים דומים, חשוב מאוד לפנות אל עורך דין  מקצועי ומומחה בתחום עריכת חוזים מכל סוג.


עומדים בפני חתימה על חוזה מקרקעין?

צרו קשר עוד היום עם עו"ד קרייטר וקבלו פגישת ייעוץ חינם