עורך דין מקרקעין בראשון לציון

עולם המשפט מורכב משורה ארוכה של תחומים ותתי-תחומים, כדוגמת דיני משפחה, דיני נזיקין והדין הפלילי. אחד הענפים המרכזיים הינו דיני המקרקעין שעוסקים במגוון רחב של פעולות הקשורות בנכסים לא ניידים. מדובר בתחום מורכב העשוי לערב גורמים רבים ושונים, כגון משכירים ושוכרים, מוכרי וקוני דירות, רשויות מיסוי, משרדי ממשלה, קבלנים, יזמים, עיריות ומנהל מקרקעי ישראל. יתר על כן, מדובר לא פעם בעסקאות ופעולות המערבות סכומי כסף נכבדים. לכן, ישנה חשיבות עצומה לעבודה עם עורך דין מקרקעין בראשון לציון כמו אילן קרייטר, שבאמתחתו בקיאות גדולה וניסיון מעמיק בתחום.

תחומי עיסוקו של עורך דין מקרקעין

כאמור, עורך דין מקרקעין בראשון לציון עשוי לעסוק בקשת רחבה של נושאים, עליהם נמנים בין היתר:

  • מכירת דירות – שירותיו של עורך דין נדרשים בכל מקרה של מכירת דירה לצורך טיפול ועריכת החוזה, כך שיהיה תקף מבחינה חוקית ויבטיח את זכויותיו של הלקוח. כמו כן, מתפקידו של בעל המקצוע לסייע ללקוחו בבדיקת הזכויות על הנכס, ביניהן רישום בטאבו ושעבודים, ולהסביר לו לגבי היטלי השבחה או חבות מס השבח ובמס רכישה, כולל אפשרויות לקבלת הנחות או אף פטורים במקרים מסוימים.

  • עריכת חוזה שכירות – יש אנשים המסתפקים בהוצאת חוזה שכירות סטנדרטי מרשת האינטרנט. ואולם, חוזים אלו אינם מסוגלים לכסות את מלוא הצרכים של השוכר והמשכיר בנוגע לדירה הספציפית. עורך דין מקרקעין בראשון לציון עורך חוזה ברור ומפורט, המספק מבעוד מועד פתרונות לבעיות העלולות להתעורר ולחששות שמביעים הצדדים. חשוב להדגיש, כי אנשים העורכים חוזים ללא עורך דין מסתכנים במחלוקות שיתגלעו בעתיד, ואף בתסבוכות משפטיות ארוכות ויקרות.

  • פרויקטים של  התחדשות עירונית – תחום נוסף בו עוסק עורך דין מקרקעין הוא כל הקשור בפרויקטים כגון תמ"א 38 ופינוי בינוי. במקרים אלו עשוי לייצג עורך הדין את דיירי הבניין למול הקבלן, מתוך מטרה להביא למקסימום תמורה מזכויות הבנייה, ולהגדיל את הביטחונות וההתחייבויות של היזם. מאידך, ביכולתו גם לייצג את הקבלן מול הדיירים, וכן מול ועדות התכנון והבנייה במטרה לקדם את ההליכים ולמנוע את התארכות הפרויקט מעבר ללוחות הזמנים.

שורה ארוכה של התמחויות נוספות

בנוסף לאמור לעיל, עורך דין מקרקעין בראשון לציון עשוי לעסוק בעוד תחומים רבים ושונים, ביניהם עסקאות קומבינציה, ליווי קבוצות רכישה, רישום והעברת מקרקעין. לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין אילן קרייטר, התקשרו עכשיו לטלפון 072-3227863.