עורך דין מקרקעין

רכישת דירה נמנית עם ההחלטות הכלכליות החשובות ביותר בחייו של כל אדם. רכישה טובה תאפשר רמת חיים גבוהה, ואילו טעות מרה עלולה להסתיים בקריסה כלכלית טוטאלית. מסיבה זו בדיוק יש לבחון את העסקאות הללו לאורכן ולרוחבן ורק אז להחליט. חשוב ביותר לשתף בכל הלבטים שלכם עו"ד דיני מקרקעין. איש מקצוע זה מכיר את שוק הנדל"ן, מכיר את התנודות שלו ואת המחירים ההגיוניים שיש לשלם על כל נכס.

עורך דין אילן קרייטר ישמח לעמוד לרשותכם 072-3227863

עצתו של עורך דין היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתם הולכים בדרך הנכונה כשאתם עומדים בבחירה הקשה של לרכוש או לא לרכוש דירה.

מגוון חוזי מקרקעין לשימושכם:

אחרי שהגעתם למסקנה שהדירה מתאימה לכם, יש לחשב את מחירה. לכאורה, נראה זה מוזר, מה כבר יש לחשב אחרי שהקבלן אמר לכם כמה הוא מצפה לקבל עבור הנכס. ובכן, מרכיב חשוב ביותר בסכום הסופי שאתם תשלמו על הנכס שלכם זה מיסוי מקרקעין.

מיסי מקרקעין

המיסים העיקריים הם אלו המוטלים על המוכר ועל הקונה. הקונה צפוי לשלם מס רכישה המחושב מגובה עלות הדירה, ומתייחס למספר שאלות חשובות: האם מדובר בנכס יחיד או בנכס נוסף?האם הרוכש הוא עולה חדש או נכה? התשובות הללו ישפיעו באופן ישיר על המיסים שהקונה ישלם או לא ישלם. כך למשל, עולה חדש ונכה יקבלו הנחות משמעותיות במס הרכישה, עד כדי פטור מלא.
לעומתם, אדם הרוכש דירה שנייה יחויב במס רכישה גבוה במיוחד. המוכר מצידו מחויב בתשלום מס שבח, המהווה אחוז נכבד מהרווח שהנכס הניב לו.
מעורבותו של עורך דין קריטית כשמדובר על מיסוי. כל מקרה עומד לגופו ועו"ד המכיר את תחומו היטב יוכל לחשב את המיסים ולאפשר ללקוחו לזכות בכל הפטורים המגיעים לו. היוועצות מוקדמת עם עו"ד לענייני מקרקעין תמנע מכם הפתעות לא נעימות בשעת ביצוע העסקה או אחריה. יתרה מזאת, במידה והמיסים יחושבו בצורה שגויה, עורך הדין יוכל לייצג אתכם במקומות הנכונים על מנת להחזיר לכם את כספכם.

לתשומת לבכם, חשוב ביותר לפנות לעורך דין מנוסה ומוסמך, אחרי הכול, אין חכם כבעל ניסיון. במדינת ישראל לא חסרים רמאים שהפעילו טריקים זריזים על רוכשי דירות, וכך השאירו אנשים רבים ללא בית וללא כסף. עורך דין מומחה למקרקעין הוא הדרך שלכם להגן על עצמכם מכל אותם פושעים. עורך הדין ינחה אתכם באילו מקרים אתם זקוקים לצעדי הגנה נוספים וכיצד לקבל אותם.

אם אתם מחפשים עורך דין מנוסה באזור גוש דן והמרכז, אתם מוזמנים למשרדו של עורך דין קרייטר אילן, בעל ניסיון בתחום  המקרקעין כולל טיפול בעסקאות קומבינציה, ליווי פרויקטי פינוי בינוי, עריכת חוזי מכר וחוזי שכירות והעברת זכויות בנכס . נותן שירות לתושבי בת ים, ראשון לציון, חולון קריית אונו וכל גוש דן.

 כל לקוחות המשרד נהנים משירות אמין ומקצועי שמקורו בניסיון של שנים רבות.