ידועים בציבור

ידועים בציבור

התחלתם זוגיות שנייה ואתם חוששים מההשלכות הכלכליות שיש במעמדכם החדש כידועים בציבור? מעוניינים לחיות במערכת יחסים שקטה ואמיתית, מבלי ששאלת עתידכם הכלכלי תרחף מעל? אם כן, עליכם לערוך הסכם ממון אצל קרייטר אילן – עו"ד ונוטריון. הסכם כזה, בין ידועים בציבור, יבטיח מערכת יחסים נקייה מאינטרסים כלכליים, שעלולים לפגוע בזוגיות.

עורך דין אילן קרייטר ישמח לעמוד לרשותכם 072-3227863 

עו"ד קרייטר, מומחה בתחום דיני משפחה ומקרקעין, ומספק שירותים משפטיים במגוון תחומים:
  • גירושין
  • צוואות וירושה
  • הסכמי ממון
  • מקרקעין
וכל זאת במקצועיות רבה ותוך מתן שירות ענייני, אמין ואישי. אז אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי בתחומים אלה, עו"ד קרייטר הוא הכתובת שלכם. 

מיהם ידועים בציבור?

ידועים בציבור הם אנשים החיים יחדיו ומקיימים תא משפחתי, אולם לא נישאו מסיבות שונות. לרוב, הסיבות לכך הן הלכתיות. דוגמאות נפוצות לכך הן כהן וגרושה או אלמנה, בני זוג המגיעים מדתות שונות, זוגות חד-מיניים ועוד. לעתים, ישנם זוגות שחוו נישואים כושלים ומעדיפים לוותר על מיסוד הקשר באמצעות הרבנות, או זוגות שמסיבות שלהם מעדיפים להימנע מלהיכנס תחת ברית הנישואין. המדינה מכירה ברוב הזוגות האלה כזוגות נישואין מבחינת חובותיהם וזכויותיהם. כך, שבפועל, זוג שלא התחתן, אך חי כידוע בציבור, רכושם, על פי חוק ומרגע תחילת הזוגיות, הוא משותף, ממש כמו זוג נשוי.

למה צריך הסכם?

במקרים רבים, שני בני הזוג מגיעים עם רכוש לא שווה לזוגיות. אחד בעל נכסים, משכורת גבוהה יותר וממון רב יותר מהאחר, דבר העלול לפגוע בזוגיות. בעיקר אם יש חשש שאמצעים אלה יגיעו לידוע בציבור במקום ליורשיו הטבעיים של בעל הממון, לדוגמה. לכן, הסכם ממון יכול לסייע רבות. כך, בעל האמצעים יישאר בעל הממון ואילו בן או בת הזוג, ייהנו מהשיתוף כל עוד הוא יתקיים.
נושא ההסכם הוא רגיש. לכן, יש חשיבות רבה שמי שינסח את ההסכם, יהיה מקצוען מצד אחד אבל רגיש דיו מהצד השני.

עו"ד ונוטריון קרייטר אילן, הוא בדיוק המומחה לכך. עו"ד קרייטר ינסח הסכם, לאחר שיחה עם הצדדים והבנת כל הצרכים והמכשולים העלולים לצוץ, כך שכל צד ישמור על זכויותיו ויקבל את המגיע לו.

אז אם אתם רוצים להבטיח עתידכם, אל תהססו.
התקשרו לעו"ד קרייטר ובואו לנסח הסכם!