עורך דין גירושין בראשון לציון

מדי שנה מתגרשים מאות זוגות בראשון לציון ועוד אלפים רבים בסביבות העיר. למרות שמדובר בהליך שכיח מאוד, אין ספק כי גירושין מהווים תקופה קשה וסוערת בחיים האישיים. לצד הכעסים וחילוקי הדעות, מדובר בהליכים בעלי השפעה מכרעת על עתידכם ועתיד הילדים, בין אם מדובר בחלוקת הרכוש, במשמורת ובהסדרי הראייה, או בדמי המזונות. לכן, יש לפנות אל עורך דין לענייני משפחה בראשון לציון שהינו בעל בקיאות מעמיקה בערכאות, בדיונים, בצווים, בפסיקות ובמגוון האפשרויות העומדות לרשותכם.

עמידה נחרצת על הזכויות

עורך הדין אילן קרייטר כבר טיפל בהצלחה בשורה ארוכה של תיקי גירושין, בזכות עמידה נחושה על זכויות הלקוח והבנה מעמיקה של הצעדים הנדרשים. אמנם, ההמלצה החמה היא לפתור את חילוקי הדעות בדרכי נועם, אך במידת הצורך יש להסיר את הכפפות. כלומר, לבנות אסטרטגיה לכל שלבי הליך הגירושין, לבצע מהלכים שיקדמו את האינטרסים שלכם, ומאידך לזהות ולספק מהיר לכל צעד שמבצע הפרוד.

שמירה על שלום המשפחה

כאמור, במקרים בהם הדבר אפשרי עדיף להגיע להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט, וזאת עקב העלויות של ההליכים המשפטיים – וכדי לחסוך מאבקים מתישים ועוגמת נפש רבה. עם זאת, ככל שמתעורר צורך לקיים הליכים משפטיים ראוי  לפנות לעורך דין מיומן ומנוסה בתחום.

משענת משפטית איתנה

עורך דין גירושין בראשון לציון מעניק ללקוחותיו תמיכה מלאה, החל בפנייה הראשונה לבית דין רבני או לבית משפט לענייני משפחה, דרך בקשות להוצאת צווים, ועד לייצוג בערכאות עצמן. מדובר בהליכים מורכבים העשויים לבלבל ולהטריד, ולכן עורך הדין אילן קרייטר שומר על זמינות גבוהה ביותר ורואה חשיבות גדולה במתן הסברים ברורים שיסייעו להשגת שקט נפשי. מעבר לכך, תפקידו של עורך דין לענייני משפחה הוא לראות את התמונה הרחבה באופן אובייקטיבי, בניגוד ללקוח המעורב מבחינה רגשית ולכן עלול לפעול "מהבטן" ואף לבצע טעויות חמורות.

לקבלת ייצוג בהליכי גירושין

מן האמור לעיל ניתן להבין, כי על עורך דין גירושין בראשון לציון מוטלת אחריות גדולה  ושעליו להיות מנוסה ביותר ובעל הצלחות מוכחות כפי שמציג עו"ד אילן קרייטר. לפרטים נוספים וקביעת פגישה ראשונה התקשרו כבר עכשיו לטלפון שמספרו 072-3227863.