הדברים שצריך לדעת לקראת הגירושין

996

הגעתם מסקנה שאתם מעוניינים להתגרש? לצד ההחלטה על פירוק המשפחה, שבוודאי איננה קלה, חשוב מאד לדעת שיש כמה צעדים שעליכם לנקוט בהם, בכדי שהתהליך יסתיים כמה שיותר מהר. החל משכירת עורך דין גירושין, דרך פניה לבית הדין המתאים, ועד לעמידה על הזכויות שלכם. על כן, ריכזנו עבורכם כמה טיפים שכדאי לדעת:

הצעדים שכדאי לנקוט בהם לפני גירושין

  1. העדיפו גישור - ככלל, כדאי להעדיף את הליך הגישור בין בני הזוג, במידה והדבר אפשרי. כל צד מביא עמו עורך דין גירושין, וביחד מגיעים להסכמה כללית. זו הדרך המומלצת ביותר להתגרש, שגם כואבת כמה שפחות לשני הצדדים.

  2. פניה לבין הדין - כל תיק גירושין נידון בבית הדין הרבני, אך אם יש סכסוך בנושא - אפשר לפנות לבית הדין לענייני משפחה, או לבית הדין הרבני. אם נראה לכם שצפויה בעיה - עדיף להיות הראשונים שמגישים תביעה בעזרת עורך דין גירושין.

  3. איסוף ראיות - אם אתם חושדים שבן הזוג שלכם בגד בכם, והצלחתם להוכיח זאת - אל תשכחו לשמור ראיות (הקלטות, תמונות וכו'), בכדי להציג מול בתי הדין הרלוונטיים.

  4. משמורת - כיום, כל עוד הילדים מעל לגיל 6, בית המשפט תמיד שם לנגד עיניו את טובת הילד, ולא מעדיף בהכרח את האם או האב, ולכן כל צד שמעוניין במשמורת, צריך לנמק זאת היטב.

  5. איסוף מידע פיננסי - זה הזמן לאסוף כמה שיותר מידע פיננסי, כולל המשכורות שלכם, המשכורות של בן הזוג לשעבר, דו"חות של הוצאות והכנסות, ועוד - כך תוכלו לתבוע את מה שמגיע לכם.
אם אתם עומדים לקראת הליך גירושין אתם מוזמנים לפנות אל עורך דין גירושין אילן קרייטר. עורך דין קרייטר נותן את מיטב ניסיונו האישי והמקצועי, לטובת הלקוחות שלו. אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו עם עורך דין קרייטר, לצורך ייצוג בהליך הגירושין.