עורך דין גירושין

627

מדי שנה עולה מספרם של הזוגות הנישאים, ובקצב די דומה עולה גם מספר הזוגות שמתגרשים. חשוב לזכור שישנן כל מיני צורות וסיבות להתגרש ולהיפרד, אך בכל אחת מהצורות הללו יש מקום למעורבות עורך דין גירושין. עורך הדין מסדיר את כל החלטות הזוג מבחינה משפטית, ובכך מונע סיבוכים שיכולים להופיע אחרי שנים. 

עורך דין אילן קרייטר ישמח לעמוד לרשותכם 072-3227863

גירושין בהסכמה

לעתים הזוג מרגיש באופן הדדי שהגיע הזמן להיפרד. הדרך הנכונה עבור האנשים הללו היא פנייה להליך גישור במטרה לנסח הסכם הוגן ומקובל על שני הצדדים, וחשוב אף יותר, להסדיר את כל הנושאים המשפטיים הקשורים להסכם. תפקידו של עורך דין גירושין הוא לעזור לצדדים לנסח את ההסכם, וכמובן לדאוג להסדרים משפטיים של כל העניינים הדרושים. הרבה פעמים, כשדברים מתנהלים בצורה חלקה, אנשים נוטים "לעגל פינות" ולא לסיים את כל ההסדרים המשפטיים הדרושים. בעיה חמורה אף יותר היא שמרבית האנשים פשוט לא מודעים לגבי הפעולות שצריך לעשות.

כדי להמחיש את העניין, נשתמש בדוגמה. זוג מתגרש, והגרוש מחליט לקנות מגרושתו זכויות בנכס המשותף שלהם. הלכה למעשה, הדירה שייכת לו, ולכן גם צריך לרשום אותה על שמו בלבד. במידה והרישום לא ישתנה, הוא לא יוכל להעביר בעלות בנכס במידה ויבחר לעשות זאת. חשוב להסדיר נושאים מסוג זה מוקדם ככל האפשר.

הליך גירושין בערכאות משפטיות

לצערנו הרב, מרבית הזוגות המתגרשים מגיעים למסקנה זו בשל בעיות חמורות ביותר בזוגיות ובחיי המשפחה. בעיות אלו יכולות להיות אלימות במשפחה, בגידות, בזבזנות יתר המובילה את המשפחה לחורבן כלכלי ועוד. הליכי גירושין מסוג זה מורכבים במיוחד, ולכן מתחדד תפקידו של עורך הדין. בדרך כלל במצבים הללו מוכנותו של כל צד לויתורים היא מינימאלית עד כדי לא קיימת כלל. יש לזכור שהחלטות של שופט יכולות להוות מכשול משמעותי בפני אחד מבני הזוג לשעבר ביציאתם לדרך חדשה, והרבה פעמים הצד המפסיד יהיה זה שעורך הדין שלו היה פחות מוצלח.

גירושין חלוקת רכוש

כדי להמחיש עד כמה חשוב כל העניין הזה, נבהיר כי השופט יכול להטיל על הגבר תשלום מזונות בשווי של רוב המשכורת שלו, ובתנאים הללו לא נשאר מקום רב להקמת משפחה חדשה. לחילופין, הוא יכול להטיל מזונות שלא מספיקים לכלכלה המינימלית של הילדים ובכך לדון את האישה ואת ילדיה לחיי מחסור. כל צד רוצה להימנע מהעניין, ופונה לעורך דין שמתמחה בגירושין - הטוב ביותר שיכול למצוא.

עורך דין אילן קרייטר עוסק בתחום המשפחה והגירושין מזה שנים רבות, והוא הכתובת עבור כל האנשים המעוניינים בייצוגו של עורך דין מנוסה.
 
עו"ד קרייטר מייצג את לקוחותיו הן בבית הדין הרבני, והן בבית הדין לענייני משפחה ועושה את כל שביכולתו למען השגת הסכם הטוב ביותר עבור הלקוחות שלו.

המשרד שלנו נותן שירות בתחום הגירושין באזור בת ים, חולון, ראשון לציון, אזור, אור יהודה ויהוד,כמו כן ביישובים כמו באר יעקב, נס-ציונה וכל גוש דן והמרכז.