נוטריון בראשון לציון

שירותי נוטריון ניתנים על ידי עורכי דין במטרה לאשר חתימות, תעודות ומסמכים שונים כגון הסכמים, צוואות, אפוסטיל  ותצהירים. מדובר בשירות משפטי חשוב ביותר המחייב רמת מקצועיות גבוהה, ניסיון ויסודיות, לצד יחס אדיב ויכולת לתת מענה מדויק לצורך הספציפי. יחד עם זאת, חשוב להבין שלא כל נוטריון בראשון לציון ניחן באותם הכישורים או יכול להעניק לכם פתרון הולם. לאור שנות ניסיון ארוכות בתחום מביא בפניכם עורך הדין ונוטריון אילן קרייטר מספר המלצות חשובות.

התרשמות אישית

לא קשה במיוחד להתרשם מרצינותו של הנוטריון, שכן את הפרטים הבסיסיים כבר תוכלו לקבל מאתר האינטרנט שלו. באתר תוכלו לקרוא על התחומים בהם מוענקים שירותיו, על שנות הניסיון שבאמתחתו ועל האזור בו הוא פועל. יחד עם זאת, מומלץ שלא להסתפק באתר האינטרנט אלא גם להתקשר על מנת לוודא את הפרטים ולקבוע פגישה ראשונה. לכשתגיעו אל משרדו של עורך הדין תנו דעתכם על האווירה השוררת במקום ושוחחו עם הנוטריון על מנת להבין את אופי השירות וצורת העבודה. בתוך כך, אחד הקריטריונים החשובים הוא הפן האישי, כלומר מידת הסבלנות, ההקשבה והרצינות בה מתייחס בעל המקצוע לדבריכם. אמנם, לעיתים קרובות שירותיו של נוטריון ראשון לציון עשויים להסתיים בפגישה אחת, אך לעיתים מדובר בשירות ארוך טווח ולכן המרכיב האישי חשוב לא פחות ממקצוענות.

באילו תחומים מוענק השירות

שירותיו של נוטריון בראשון לציון עשויים להתמקד בתחומים מסוימים, ולכן חשוב לוודא מבעוד מועד כי תוכלו לקבל מענה הולם לפנייתכם. בין היתר, שירותי נוטריון ניתנים עבור צוואות, הסכמי ממון וחיים משותפים, המקבלים תוקף משפטי רק לאחר שקיבלו אישור מטעם נוטריון על חתימה בפניו. כמו כן, לעיתים נדרש השירות עבור מסמכים מתורגמים מעברית לשפות זרות ולהיפך, כאשר הנוטריון חותם על התרגום או על הצהרת המתרגם בדבר נכונותו וקרבתו לשפת היעד. בנוסף, נוטריון ראשון לציון מאשר תעודות שהונפקו במדינות אחרות על פי אמנת אפוסטיל ותצהירים שונים המיועדים לצרכים משפטיים ואחרים.

לקביעת פגישה וקבלת מידע נוסף

המעוניינים לקבל פרטים נוספים או לקבוע פגישה עם נוטריון מנוסה וותיק, מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם עורך דין אילן קרייטר בטלפון 072-3227863.