ייפוי כוח נוטריוני

זקוקים לייפוי כוח נוטריוני? הגעתם למקום הנכון!

מתוקף סמכותו, עו"ד אילן קרייטר יעניק לכם שירות ייפוי כוח נוטריוני

ייפוי כוח נוטריוני

רובנו מכירים את המושג ייפוי כוח. בוודאי לא פעם הגיעה אליכם חבילה בדואר ולא היה לכם זמן להוציא אותה. לכן, החלטתם לחתום על ייפוי כוח עבור קרוב משפחה, שכן או חבר כדי שיבצעו זאת עבורכם. נשאלת השאלה במה שונה ייפוי כוח נוטריוני מייפוי כוח זה, ולשם מה צריך אותו?

ההבדל בין ייפוי כוח רגיל לבין ייפוי כוח נוטריוני

שלא כמו חבילות דואר פשוטות ולא מאוד יקרות, לפעמים אתם זקוקים לאדם נוסף שיהיה מיופה הכוח שלכם על מנת לבצע בשמכם כל מיני פעולות מורכבות. פעולות אלה לרוב יקרות, והן עשויות להיות נטל עבור האדם המיופה. זאת מאחר וחתימתו מהווה אישור לכך שאם לא מצליחים לגבות חובות מכם, ניתן לפנות אליו ולגבות את החובות האלה ממנו. כאן הנוטריון נכנס לתמונה. למעשה, תפקיד הנוטריון הינו לאשר שאדם מסוים בחר מרצונו החופשי ובדעה צלולה לחתום במקומכם על ההתחייבויות שלכם.

מי זקוק לייפוי כוח?

לא כל אחד זקוק לייפוי כוח נוטריוני. כך למשל, כדי לשנות משהו בעסקה שלכם עם חברות הסלולר, אין צורך שתרוצו לאיש המקצוע. מספיק שתכתבו מכתב שבו אתם מאשרים לפלוני לבצע עבורכם פעולה מסוימת ותצרפו העתק של תעודת הזהות שלכם. מי שצריך לקבל ייפוי כוח  הוא אדם שנדרש לבצע פעולות משמעותיות, למשל: אם עליו לחתום על חוזה כלשהו, לבצע עסקת נדל"ן או לקנות רכב ונבצר ממנו להגיע לפגישה בשל מחלה או בגלל שהוא גר בצדו השני של העולם. אם יש לו ייפוי כוח , יהיה מי שיוכל לחתום במקומו.

צוות המשרד ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות נוטריוני מקצועי,
תוך הקפדה על יחס אישי.

לקבלת ייפוי כוח – צרו עמנו קשר עוד היום ועו"ד קרייטר ישמח לעמוד לשירותכם!